Освітньо-професійні програми

спеціальність H4 “Лісове господарство” 

освітньо-професійна програма "Лісове господарство" 

   Фаховий молодший бакалавр підготовлений до професійної діяльності на лісогосподарських підприємствах різних форм власності, природних національних та регіональних парках, лісовпорядкувальних, лісозахисних, мисливських та інших підприємствах і організаціях лісового і лісопаркового господарства на первинних посадах: технік лісового господарства, технік-лісопатолог, технік із лісозаготівель, технік-таксатор, технік-лаборант (лісове господарство), технік мисливського господарства, майстер лісу, майстер на лісозаготівельних роботах, інспектор захисту рослин, інспектор з охорони природи.

Фаховий молодший бакалавр здобуває робітничі професії: озеленювач; лісоруб.

освітньо-професійна програма "Лісопаркові ландшафти"

Фахівець з лісопаркового ландшафту створює умови ефективної рекреаційної діяльності в природних умовах, займається впорядкуванням лісових угідь, луків та інших земель лісопаркового господарства зі збереження унікальних природних ландшафтів.

Може займати наступні посади: майстер лісу, інспектор охорони природно-заповідного фонду, консультант в лісовому господарстві та природно-заповідній справі.

освітньо-професійна програма "Лісова рекреація та екотуризм"

Фаховий молодший бакалавр підготовлений до професійної діяльності на лісогосподарських підприємствах, природних національних та регіональних парках, а також у територіальних громадах.

Може займати наступні посади: організатор подорожей (екскурсій), фахівець з розвитку сільського туризму, фахівець з туристичного обслуговування, фахівець із туристичної безпеки, майстер лісу, технік лісового господарства, інспектор з охорони природи.

 

спеціальність G14 “Деревообробні та меблеві технології”

освітньо-професійна програма "Деревообробні та меблеві технології"

Фаховий молодший бакалавр підготовлений до діяльності на  підприємствах з виготовлення меблів та виробів з деревини, організаціях деревообробної галузі.

Може займати наступні посади: начальник зміни, дільниці, будь-якої виробничої структури, технік-технолог (змінний технолог), майстер виробничої дільниці, технік-лаборант, технік-технолог, кресляр-конструктор, технік-конструктор, технік з підготовки виробництва.

Фаховий молодший бакалавр здобуває первинні професії:  верстатник деревообробних верстатів, столяр.

освітньо-професійна програма "Технології будівництва деревяних споруд"

Освітньо-професійна програма «Технології будівництва дерев'яних споруд» спрямована на підготовку фахівців у сфері деревообробних та будівельних технологій, які володіють сучасними знаннями, навичками та компетенціями, необхідними для проєктування, будівництва, реконструкції та експлуатації дерев'яних конструкцій та споруд.

Особлива увага приділяється практичній підготовці студентів, використанню сучасного обладнання, цифрових технологій у проєктуванні та контролю якості дерев'яних конструкцій.

спеціальність D3 “Менеджмент”

 

освітньо-професійна програма "Менеджмент"

  Фаховий молодший бакалавр з менеджменту формує цілі організації, забезпечує її ресурсами, планує і здійснює контроль, приймає рішення й організовує діяльність.

Відповідно до фахового спрямування може займати первинні посади: завідувач відділу; помічник керівника підприємства (установи, організації); помічник керівника виробничого підрозділу; помічник керівника малого підприємства без апарату управління; референт з основної діяльності; фахівець. Він може працювати на підприємствах організаціях та установах будь-яких форм власності та різних галузях економіки України.

освітньо-професійна програма "Логістика"

   Фаховий молодший бакалавр  підготовлений виконувати професійну  роботу на логістичних підприємствах в різних галузях економіки  і буде забезпечувати поєднання основних функцій логістики (постачання, виробництво, збут, транспортування, вантажопереробка, упакування, управління запасами, складування) в єдиний бізнес-процес з метою оптимізації господарських витрат та отримання економічного ефекту, а також вміє налагоджувати ефективні партнерські відносини.

Випускники можуть займати первинні посади: експедитор; агент з постачання; диспетчер з відпуску портової продукції; конторський офісний службовець (постачання, складування, перевезення вантажів); приймальник замовлення; оператор диспетчерського руху та навантажувально-розвантажувальних робіт на автомобільному (морському, річковому) транспорті; оператор служби перевезень; оператор бюро інформації про підхід і прибуття вантажів; оператор служби руху; оператор з оброблення перевізник документів.

спеціальність B2 "Дизайн"

освітньо-професійна програма "Дизайн середовища" 

  Дизайнер (художник-конструктор) середовища створює проекти, моделює просторове середовище. Об'єктами професійної діяльності дизайнера середовища є окремі приміщення, їх комплекси та прилеглі до них відкриті простори, елементи їх предметного обладнання, ландшафтних компонентів і декоративного оздоблення. Фаховий молодший бакалавр здобуває первинні професії: дизайнер-виконавець графічних робіт; дизайнер-виконавець меблів, дизайнер-виконавець промислових виробів та об'єктів.

освітньо-професійна програма  "Графічний дизайн"

Графічний дизайнер працює з вивісками, рекламними щитами, плакатами, знаками та схемами, тощо.

Професія графічного дизайнера дає можливість працювати в різних напрямках: графічний дизайнер простору; фірмовий стиль і брендинг; розробка шрифтів; дизайн реклами; дизайн книг, газет, журналів; дизайн інтернет–сайтів.