Новини

ServiceUser

ServiceUser

Website URL:

Підтримка бригади нашого випускника військовослужбовця

Наш ВСП Технологічний фаховий коледж НЛТУ України підтримує тісні зв'язки з випускниками, нині - воїнами ЗСУ. Такий місток проклала викладач коледжу, керівник групи О-31 Горлата Наталія Зенонівна.
Військовослужбовець (головний сержант взводу роти безпілотних авіаційних комплексів 2 гірського штурмового батальйону 128 ОкрГШБ) Владислав Дудич колись навчався у групі під її керівництвом.
У складні моменти у житті звертаємось до людей, яким довіряємо, від яких відчуваємо прихильність і добро. Бригада випускника Дудича - колишнього студента коледжу, в нині військовослужбовця - потрапила у скрутне становище і він звернувся до коледжу, до свого керівника групи. Вона передала слова прохання студентам групи О-31( спеціальність Деревообробні та меблеві технології ) і хлопці відгукнулись на прохання у допомозі - зібрали потрібні речі для військових. Це непоодинокі справи, які роблять ці студенти для воїнів. Такі ініціативи формують і виховують справжніх українців.
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

Переглянути відео тут https://www.facebook.com/share/r/18RqzYUBRn/

Read more...

Єдність заради перемоги і розвитку

14 травня 2026 року у ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України» перебували особливі гості з Республіки Польща - представники Млинарського лісництва та компанії FISCARS POLSKA.
Уже не перший рік наші польські друзі підтримують Україну у цей непростий час. Їхня допомога спрямована не лише на потреби військових 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, а й на розвиток матеріально-технічної бази коледжу для здобувачів освіти за освітньо-професійною програмою «Лісове господарство».
Щира підтримка міжнародних партнерів - це приклад справжньої солідарності, взаємоповаги та єдності між нашими народами. Завдяки таким ініціативам студенти мають можливість здобувати сучасні практичні навички та якісно готуватися до майбутнього фаху.
Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам за постійну допомогу, небайдужість і дружню підтримку України.
Разом - сильніші!
За спільне майбутнє!
Read more...

Успіх студентки коледжу на обласній олімпіаді з історії України

16 травня 2026 року студенти ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України» взяли участь у XXXIII обласній олімпіаді з історії України серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Львівської області, яка відбулася на базі Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права.
За результатами інтелектуального змагання здобувачка освіти І курсу освітньо-професійної програми «Дизайн середовища» Юлія МАРУНЯК виборола почесне ІІІ місце.
Це вагоме досягнення є свідченням наполегливості, ґрунтовних знань з історії України та щирого інтересу до національного минулого. У час, коли українська ідентичність виборюється і захищається, особливо важливо глибоко розуміти свою історію, її уроки та силу нашого народу.
Підготовку та підтримку студентів забезпечили викладачі Андрій БІЛЕЦЬКИЙ та Володимир ТАЛАТУРА, які доклали значних зусиль для якісної підготовки учасників.
Щиро вітаємо Юлію з високим результатом та бажаємо нових перемог, професійного зростання й подальших успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності на благо України!
Read more...

Емоційна рівновага: важливі навички

15 травня 2026 року у ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України» відбувся тренінг для здобувачок освіти І курсу за освітньо-професійними програмами «Менеджмент» та «Логістика» на тему «Гігієна емоцій: Як не накопичувати напругу».
Захід провела соціальна фахівчиня простору «Вільна.Львів» Тетяна ЧЕРНОУС. Під час зустрічі учасниці мали можливість глибше ознайомитися з темою емоційного здоров’я, обговорити причини виникнення емоційного напруження та навчитися розпізнавати сигнали психологічної втоми.
Учасниці тренінгу дізналися, чому психологічна гігієна є надзвичайно важливою складовою щоденного життя, особливо в умовах постійного стресу та високого емоційного навантаження. Окрему увагу було приділено екологічним способам підтримки нервової системи, відновленню внутрішніх ресурсів та пошуку внутрішньої опори у складних життєвих ситуаціях.
Захід пройшов у теплій та довірливій атмосфері, сприяв відкритому спілкуванню, взаємній підтримці та формуванню навичок турботи про власний емоційний стан.
Read more...
Subscribe to this RSS feed