У фойє ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України» розміщено унікальну фотовиставку, яка вже здобула популярність не лише в Україні, а й далеко за її межами.
Фотопроєкт під назвою «ETNOфотосесія by Svitlana Lysceva» уже побував у Грузії, Польщі, Німеччині, Італії, Ірландії та Великій Британії.
Саме так, популяризуючи українську автентику, 20 дітей учасників АТО / ООС взяли участь у фотосесіях, які відбувалися впродовж лютого - квітня 2018 року. Ідею реалізації такого задуму запропонувала волонтерка, дружина учасника АТО Наталія Воят. Її підтримало керівництво Благодійного фонду «Здійснити мрію».
Фотостудії, Музей народної архітектури та побуту ім. К. Шептицького, а також дивовижні простори міста Лева стали тими локаціями, які нині можемо побачити на цих світлинах.
Головною окрасою фоторобіт є діти захисників Української держави, одягнені в унікальний український стрій, який надало подружжя Роксоляни та Олександра Гривулів. Саме вони впродовж багатьох років збирають автентичний одяг, що представляє різні регіони нашої країни.
Ось, до прикладу, Шмігельський Назарій репрезентує на фото дивовижної краси одяг, привезений із Західного Поділля (Борщівський район, Тернопільська область). А Билень Софійка велично постає в одязі з Чернігівського Полісся. Своєю чергою, красу та витонченість Кусько Єлизавети підкреслює вбрання з намистом, придбане подружжям Гривулів на Волинському Поліссі.
Зачаровують своєю невимушеністю та життєрадісним настроєм двоє братиків зі Львова - Олег та Сергійко Лучини. Діти, мама яких є народною майстринею та залучає синів до вишивання, одягнені в костюми зі Східного Полісся. Звідти ж походять і неймовірної краси строї, у які вбрані рідні сестра та братики - Катерина, Данило та Устим Процахи.
Полтавщину та Сумщину через національний стрій репрезентують сестра і брат - Анастасія та Михайло Мацевки. Ці регіони також представлені на світлинах Ілоною Мельничук та Максимом Жуком.
Маргарита Задворна та Сергій Хрущ репрезентують не лише велич Буковинського краю, а й унікальний однострій, у якому у святкові дні ходили тамтешні українці.
А як романтично виглядали українці, які колись жили на Гуцульщині (село Космач, Івано-Франківська область)! Барви цього одягу випромінюють радість і щастя. Саме Анастасії Жук та Ярославу Навроцькому вдалося через свої образи донести глядачеві дивовижну історію культури цієї частини нашої держави.
Про Верховинський район Гуцульщини знають усі, хто захоплюється українською вишиванкою. Саме там Олександр та Роксоляна Гривули придбали ці красиві костюми, в яких на фото зображені Володимир та Олеся Вояти.


Напередодні Всесвітнього дня вишиванки, за сприяння Благодійного фонду «Здійснити мрію», усі охочі мають нагоду побачити світлини в приміщенні коледжу. Через них фотограф Світлана Лисцева майстерно показала наш безцінний дар - національне багатство, яке сьогодні боронять на сході держави мужні українські воїни-захисники!